Телефони в Києвi:
+38 044 227-09-13
Каталог товарів:
Настил LIGNODUR terrafina
Огорожі LIGNODUR terrafina refugio
Стільниці Werzalit

Про нас

Компанія "ЛУАР" рада вітати Вас на своєму сайті. Наша фірма заснована в 2003 році і займається торгівельно-виробничою діяльністю. Ми пропонуємо Вам ознайомитися з продукцією компанії і стати нашими партнерами. З травня 2007 року ми займаємося спеціалізованим продажем нового для будівельного ринку України матеріалу - настилу для терас Lignodur® terrafina, виробництва Німеччини.


Вихідним матеріалом для виготовлення терасної дошки, слугує деревинно-полімерний композит, що складається з однорідного з'єднання високоякісного полімеру - ПВХ і  деревини коштовних порід. Ці компоненти чудово доповнюють один одного. Полімер захищає деревину від вологи і комах, а деревина захищає від ультрафіолетових пошкоджень і додає покриттю натуральність.

 Різноманітність дизайнерських рішень не залишить байдужими ні вас, ні ваших гостей! А саме покриття не лише привертатиме увагу бездоганним зовнішнім виглядом, а ще й слугуватиме вам десятки років!


Lignodur® terrafina використовується як для настилу  терас, балконів і терас на дахах, для настилу веранд, альтанок, причалів, пірсів, містків, територій довкола басейнів і ставків, садових доріжок, так і при  оформленні суспільних об'єктів - відкритих літніх майданчиків кафе і ресторанів.


Прийнявши рішення про використання терасної дошки Lignodur® terrafina, Ви одразу можете відчути користь:

  • Lignodur® terrafina служитиме роки просто неба не руйнуючись за різних погодних умов. Не боїться ні води, ні сонячних променів, ні морозу.
  • Настил не вимагає жодних додаткових фарбувань, просочень, промаслення або ретушування, що значно спрощує догляд при тривалій експлуатації;
  • При використанні біля водоймищ, створює абсолютний комфорт, оскільки немає ризику отримати скабку або травмувати босі ноги. Не коробиться, не розколюється, не злущується;
  • Не ковзає і приємний при «контакті», що дуже важливо для безпечних дитячих ігор;
  • Lignodur® terrafina дуже стійкий до псування комахами і всілякими грибковими ураженнями, що атакують звичайну деревину, яка тому вимагає додаткових хімічних обробок;
  • Даний настил не втрачає свого кольору навіть при тривалій дії «відкритого» сонця;
  • Облаштована територія не потребує особливих витрат по підтримці настилу в чистоті. Його можна мити водою під  натиском із застосуванням звичайних засобів побутової хімії.


Lignodur® terrafina - безпека, зручність і гарний настрій.

Разом зі своєю високоякісною продукцією ми пропонуємо відмінний сервіс у формі своєчасних і швидких постачань. Комплектуючі в повному асортименті постійно знаходяться на нашому складі в м. Києві.


Наші фахівці проводять консультації, виїжджають на заміри, проводять повний розрахунок і технічну експертизу об'єкту. Для наших фірм-партнерів ми пропонуємо взаємовигідні умови співпраці, постійну технічну і рекламну підтримку. Проводимо технічне навчання персоналу.

Основною метою нашої компанії є максимальне задоволення всіх потреб і побажань наших замовників.


З повагою,
Компанія "ЛУАР"